Prohlédněte si naše rekreační zařízení na Babylonu

ZO OSŽ DKV Praha
ZO OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Rekreační zařízení Babylon se nachází na adrese Trhanov – rybník Šnajberk. V areálu je k dispozici sedm plně vybavených chatek s vlastním sociálním zařízením. Nástup rekreace je vždy v sobotu od 13:00 do 16:00 a standardní ukončení pobytu je opět v sobotu od 8:00 do 10:00. Po tuto dobu bude přítomen i správce RZ (tel.: 732 305 206). Ke každé chatce náleží bezplatné parkovací místo přímo u areálu.

Chatky jsou vybaveny kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, remoskou, ledničkou, jídelním stolem a pohovkou. V podkroví jsou k dispozici čtyři lůžka, komoda a věšák. Každá chatka disponuje zastřešenou terasou s menším venkovním posezením. Rekreanti mohou využívat bezplatně tenisový kurt, stolní tenis a venkovní gril. V areálu rekreačního zařízení je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení k internetu. Vaše lůžkoviny budete mít po příchodu připraveny na stole. Nepoužité prosím vraťte správci objektu.

V chatkách platí přísný zákaz kouření a domácí mazlíčci jsou zde povoleni. Po příjezdu si zkontrolujte stav elektroměru a stav inventáře. Spotřebovanou elektrickou energii zaplatí rekreant správci v hotovosti při odjezdu, chatku kompletně uklidí a klíče předá opět správci. Ubytovací podmínky pro rekreační zařízení Babylon naleznete zde. Děkujeme!

Rekreační zařízení Babylon
Rekreační zařízení Babylon
Rekreační zařízení Babylon
Kuchyňská linka
Jídelní kout
Jídelní kout
Koupelna
Sprchový kout
Podkroví
Podkroví

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat