Poznejte náš apartmán na Benecku

ZO OSŽ DKV Praha
OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Apartmán se nachází v přízemí budovy Bellevue na adrese Benecko 100. Ubytování v apartmánu je možné v den začátku pobytu v čase od 14:00 do 18:00. Po telefonické domluvě je možný individuální check-in i check-out. Apartmán má vyhrazené parkovací místo v areálu objektu. Společně s klíči od apartmánu obdržíte také ovladač od automatické brány, jež slouží k vjezdu a výjezdu z parkoviště.

Po příchodu do budovy Bellevue naleznete apartmán za dveřmi číslo 11 v přízemí vpravo naproti schodům. Apartmán je kompletně vybaven včetně úklidových pomůcek. V předsíni se nachází prostorná skříň pro vaše oděvy a obuv a praktický věšák. Obývací pokoj má k dispozici plně zařízený kuchyňský kout s jídelním stolem a rohovou lavicí. Dále obývací pokoj nabízí rozkládací pohovku, dvojici křesel, konferenční stolek a TV s rádiem. Mezipatro ve společné místnosti poskytuje pohodlná lůžka až pro tři osoby. Vaše lůžkoviny budete mít po příchodu připraveny na stole. Nepoužité prosím uschovejte do skříně v předsíni.

V apartmánu platí přísný zákaz kouření. Dále vás prosíme, abyste v apartmánu vzhledem k velikosti oken a srážející se vlhkosti dostatečně větrali. Na konci pobytu ukliďte celý apartmán, vypněte elektrické přístroje, zavřete okna, použité lůžkoviny nechte na stole a topení v obývacím pokoji stáhněte na nejnižší hodnotu. Ubytovací podmínky pro náš apartmán na Benecku naleznete zde. Děkujeme!

Obývací pokoj
Kuchyňský kout
Mezipatro s lůžky

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat