Nahlédněte do našich apartmánů na Harrachově

Avatar photo
OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Naše apartmány se nachází v druhém patře apartmánového domu vila Hřebenka na adrese Harrachov 231, 512 46 Harrachov. Ubytování v apartmánu je možné v den začátku pobytu v čase od 10:00 do 16:00. Po telefonické domluvě se správcem objektu (tel.: 604 681 359) je možný individuální check-in (přihlášení) i check-out (odhlášení). Apartmány mají vyhrazena bezplatná parkovací místa, která se nachází v areálu objektu.

Po příchodu do budovy naleznete apartmány za dveřmi číslo K 21 a K 22. Apartmány jsou kompletně vybaveny včetně úklidových pomůcek. V předsíních apartmánů se nachází prostorná skříň pro vaše oděvy a obuv a praktický věšák. Obývací pokoje mají k dispozici plně zařízený kuchyňský kout s jídelním stolem a rohovou lavicí. Dále obývací pokoje nabízí rozkládací pohovku, konferenční stolek a TV s rádiem. Apartmány jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ke každému apartmánu náleží balkon s menším posezením a výhledem na krkonošské lesy. Vaše lůžkoviny budete mít po příchodu připraveny na stole. Nepoužité prosím uschovejte do skříně v předsíni.

V apartmánech platí přísný zákaz kouření a domácích mazlíčků. Dále vás prosíme, abyste v apartmánech vzhledem k velikosti oken a srážející se vlhkosti dostatečně větrali. Na konci pobytu ukliďte celý apartmán, vypněte elektrické přístroje, zavřete okna a použité lůžkoviny nechte na stole. Klíče vraťte správci objektu. Ubytovací podmínky pro naše apartmány v Harrachově naleznete zde. Děkujeme!

Fotogalerie apartmán K 21

Předsíň malého apartmánu
Kuchyň malého apartmánu
Obývací část malého apartmánu
Obývací část malého apartmánu

Koupelna malého apartmánu
Balkon malého apartmánu

Fotogalerie apartmán K 22

Předsíň velkého apartmánu
Jídelní kout velkého apartmánu
Obývací část velkého apartmánu
Ložnice velkého apartmánu
Ložnice velkého apartmánu

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat