Vstupenky na podzimní divadelní představení 2023

Avatar photo
ZO OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Naše lístky do divadla jsou členům ZO OSŽ DKV Praha k dispozici v kanceláři na adrese Chodovská 1476/3b, 141 00 Praha 4 – Michle (hala 512, 2. patro, č. 309). Zarezervovat si je můžete prostřednictvím níže přiloženého formuláře, e-mailem na gabriela.sparova@osz.org nebo na čísle 725 082 117. Při převzetí se platí za lístky v hotovosti, viz informace níže.

Září 2023

Tak já letím!
Malá scéna Studio Dva
14. 09. 2023 od 19:30
Cena lístku: 280 Kč
www.studiodva.cz

One-woman show v podání skvělé Anny Polívkové si vychutnáte plnými doušky. Během představení pochopíte, že vše se dá přežít s dostatečnou dávkou nadhledu, humoru a sebeironie. Hlavní a jedinou postavou je upovídaná a výstřední pětačtyřicátnice Susan, která se rozhodne oslavit své narozeniny cestou do Austrálie a zopakovat si tak výlet podniknutý s kamarádkami před pětadvaceti lety. I když se tentokrát na cestu vydá sama, má stejná očekávání a sny, nyní však obtěžkané lety zkušeností. Je chaotická, oplývá však důvtipem i šarmem. Bilancuje nad dosavadním životem a s humornou hořkostí se ironicky zamýšlí nad přátelstvím, láskou, osamělostí, nástrahami, strastmi i radostmi života.

Říjen 2023

Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo
07. 10. 2023 od 14:00
Cena lístku: 400 Kč
www.studiodva.cz

Hudební pohádka Šíleně smutná princezna je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších českých pohádek, která provází životy mnoha generací. Pokud milujete hudební a divadelní akce, bude se vám toto nové pojetí divadelní adaptace legendárního hudebního filmu určitě líbit. Příběh prince a princezny ze sousedních zemí, které si tentokrát zahrají Berenika Kohoutová a Jan Cina, se v novém nastudování mírně promění. Unikátní zápletka však zůstává. Princ a princezna mají na přání svých otců a jejich rádců uzavřít sňatek, ale tvrdohlavě se vzepřou a rozhodnou se vybrat si partnera sami. Užijte si příjemnou atmosféru, humorné pojetí a skvělé herecké i pěvecké výkony s celou rodinou. 

Prosinec 2023

Vánoční koleda
Studio DVA divadlo
16. 12. 2023 od 18:00
27. 12. 2023 od 18:00
Cena lístku: 400 Kč
www.studiodva.cz

Inscenace Vánoční koleda se pohybuje na pomezí divadla, činohry, koncertu a muzikálu na motivy proslulé povídky Charlese Dickense s mystickou atmosférou vánočního Londýna z první poloviny 19. století. Výpravný příběh vám dopřeje zcela neopakovatelný zážitek. Můžete sledovat přeměnu, vykoupení i nápravu mrzouta, nelidy a lakoty Scrooga v jedinečném podání Karla Rodena a navnímat ducha Vánoc v podání skvělé Ivany Chýlkové. Za doprovodu živého orchestru si vychutnáte fascinující výkony operních pěvců. Celý příběh úchvatně graduje ve druhé polovině. Ovládne vás tajemná a poetická atmosféra vracející svátkům původní smysl plný velkorysosti, soudržnosti a soucitu.

Rezervace vstupenky

    Souhlasím se zpracováním údajů z tohoto formuláře pro účely následné komunikace.

    Formulář je chráněn službou Google reCAPTCHA.
    Zásady ochrany osobních údajů | Smluvní podmínky

    zdroj: vlastní

    Mohlo by vás zajímat