Vstupenky na podzimní divadelní představení 2022

Avatar photo
ZO OSŽ DKV Praha
foto: www.unspash.com

Naše lístky do divadla jsou členům ZO OSŽ DKV Praha k dispozici v kanceláři na adrese Chodovská 1476/3b, 141 00 Praha 4 – Michle (hala 512, 2. patro, č. 309). Zarezervovat si je můžete prostřednictvím níže přiloženého formuláře, e-mailem na gabriela.sparova@osz.org nebo na čísle 725 082 117. Při převzetí se platí za lístky v hotovosti, viz informace níže.

Září 2022

Vyhazovači
Divadlo Radka Brzobohatého
22. 9. 2022 od 19:00
Cena lístku: 220 Kč
www.divadlorb.cz

Hudební komedii sršící energií dominuje skvělá hudba a písně Ondřeje Gregora Brzobohatého. Čtyři vyhazovači disco klubu Cinders se v ní představují jako ostřílení a současně náctiletí hoši, kteří se připravují na svou jedinečnou narozeninovou párty. Přitom se však denně potýkají s často neurvalým chováním návštěvníků, žijí vlastní životy a mají své problémy, které jako my všichni často tají. Celé divadelní představení plné smíchu a postavy mužů i žen ztvárňují čtyři skvěle zpívající herci, jmenovitě Přemysl Pálek, Ernesto Čekan, Petr Šudoma a Petr Vágner.

Říjen 2022

Beckham
Studio DVA divadlo
26. 10. 2022 od 19:00
Cena lístku: 400 Kč
www.studiodva.cz

Komedie Petra Zelenky ze světa bulváru představuje, co se vlastně stalo na podzim roku 2004 mezi fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem a jeho sekretářkou Rebekou Loos. Možná nešlo jen o nevinný flirt. Šedá eminence britského bulváru Max Clifford z toho totiž udělá skandál století, který chce co nejdéle udržet na titulních stranách světového tisku. Tento neotřelý podvodník stojící za největšími skandály přes třicet let cynicky podával intimní informace ze života světových celebrit. Některým pomohl ke slávě, jiným však i do vězení. Co jej hnalo vpřed? Představí se vám například Jaroslav Plesl, Elizaveta Maximová či Kryštof Hádek.

Listopad 2022

Vysavač
Studio DVA divadlo
27. 11. 2022 od 20:00
Cena lístku: 400 Kč
www.studiodva.cz

V jedinečné komediální One Man Show o zamilovaném uklízeči z nákupního centra se představí skvělý Bohumil Klepl. Divadelní hra vás vytáhne ze šedivých dnů i odvede od každodenních starostí a osvěžující milostný příběh vás příjemně naladí. Romantická komedie je plná vtipných scén, zcela neuvěřitelných hrdinských kousků, ale i idealistického snění, trapných tvrdých nárazů a pádů doslova na hubu. Autor hitu Hvězda s Evou Holubovou a režisér nejúspěšnější české One Man Show Caveman Patrik Hartl zde představuje výjimečný komediální talent herce Bohumila Klepla, tak si toto představení rozhodně nenechejte ujít.  

Rezervace vstupenky

    Souhlasím se zpracováním údajů z tohoto formuláře pro účely následné komunikace.

    Formulář je chráněn službou Google reCAPTCHA.
    Zásady ochrany osobních údajů | Smluvní podmínky

    zdroj: vlastní

    Mohlo by vás zajímat