Vstupenky na jarní divadelní představení 2023

Avatar photo
ZO OSŽ DKV Praha
foto: www.unsplash.com

Naše lístky do divadla jsou členům ZO OSŽ DKV Praha k dispozici v kanceláři na adrese Chodovská 1476/3b, 141 00 Praha 4 – Michle (hala 512, 2. patro, č. 309). Zarezervovat si je můžete prostřednictvím níže přiloženého formuláře, e-mailem na gabriela.sparova@osz.org nebo na čísle 725 082 117. Při převzetí se platí za lístky v hotovosti, viz informace níže.

Duben 2023

Beckham
Studio DVA divadlo
27. 04. 2023 od 19:00
Cena lístku: 400 Kč
www.studiodva.cz

Komedie Petra Zelenky ze světa bulváru představuje, co se vlastně stalo na podzim roku 2004 mezi fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem a jeho sekretářkou Rebekou Loos. Možná nešlo jen o nevinný flirt. Šedá eminence britského bulváru Max Clifford z toho totiž udělá skandál století, který chce co nejdéle udržet na titulních stranách světového tisku. Tento neotřelý podvodník stojící za největšími skandály přes třicet let cynicky podával intimní informace ze života světových celebrit. Některým pomohl ke slávě, jiným však i do vězení. Co jej hnalo vpřed? Představí se vám například Jaroslav Plesl, Elizaveta Maximová či Kryštof Hádek.

Květen 2023

Smolíkovi
Studio DVA divadlo
14. 05. 2023 od 14:00
Cena lístku: 300 Kč
www.studiodva.cz

Úžasná komedie plná písní se skvělými texty na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu pro malé i velké diváky. Proslulá rodinka včetně psa Zorra, kočky Žofie a neodbytného souseda dr. Halíře je k vidění poprvé na prknech, které znamenají svět. Konečně se tak trochu nečekaně společně vydají Ládínkovou nafukovací kosmickou lodí na výpravu do vesmíru a přistanou na neznámé planetě. Přijďte se podívat, jaký musí vyřešit problém, aby se mohli vrátit zpátky a jak to nakonec všechno dopadne.

Červen 2023

Chlapi sobě
Letní scéna Vyšehrad
13. 06. 2023 od 20:00
Cena lístku: 500 Kč
www.studiodva.cz

Brilantní komedie ze života mužů je plná skvělé ironie. Představuje jejich nelehký úděl, který zastávají v současném světě. Parta chlapů, kteří zůstali sami sebou, společně už pěkných pár let žije v jednom domě, aby měli svůj vytoužený klid. Někteří jsou rozvedení, jiní zase vdovci. Bedřich, Karel, Martin a Richard jsou ve společném soužití docela v pohodě, což jim ale vydrží jen do chvíle, než dorazí Bedřichův syn. Za vším je prostě třeba hledat ženu. Představení, u kterého se budete skvěle bavit. 

Rezervace vstupenky

    Souhlasím se zpracováním údajů z tohoto formuláře pro účely následné komunikace.

    Formulář je chráněn službou Google reCAPTCHA.
    Zásady ochrany osobních údajů | Smluvní podmínky

    zdroj: vlastní

    Mohlo by vás zajímat