Tradiční Mikulášská besídka se uskuteční 3. prosince

Avatar photo
ZO OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Závodní výbor ZO OSŽ DKV Praha připravil pro děti svých členů tradiční Mikulášskou besídku. Akce proběhne 3. prosince 2023 od 15:00 (vstup bude umožněn od 14:45, program akce zhruba do 17:00) v kulturním sále železniční stanice Praha hl.n. (stará budova vpravo nahoře). Zváni jsou všichni děti členů organizace ZO OSŽ DKV Praha od 3 do 15ti let.

Přihlášky se přijímají v kanceláři ZO OSŽ DKV Praha na adrese Chodovská 1476/3b, 141 00 Praha 4 – Michle (hala 512, 2. patro, č. 309). Přihlásit se můžete také e-mailem na gabriela.sparova@osz.org nebo na čísle 725 082 117. Spolu s přihlášením je nutné nahlásit jméno rodiče, jméno a datum narození dítěte. Mikulášskou nadílku mohou dostat pouze děti, které byly předem přihlášené a přijdou osobně. Pozdější výdej při neúčasti není možný. Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k vysokému zájmu o besídku od našich členů, kteří by chtěli přivést také svá vnoučata, je toto možné za jednorázový poplatek 400 Kč. Tito zájemci se mohou přihlásit spolu se zaplacením poplatku v kanceláři ZO OSŽ DKV Praha. Poplatek je možné uhradit hotově, bezhotovostním převodem nebo srážkou ze mzdy. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás!

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat