Rezervujte si naše apartmány na rok 2024

ZO OSŽ DKV Praha
OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Rezervace pro ubytovací objekty Benecko, Harrachov, Lipno a Rokytnice nad Jizerou na rok 2024 jsou spuštěny. Zájemci o ubytování se mohou zarezervovat přímo zde na webových stránkách. Ubytování je k dispozici v libovolném termínu. Pobyt může být ukončen dříve na základě předchozí domluvy se správcem apartmánu. První termín možného ubytování je 1. ledna 2024 a poslední termín pro ubytování je 30. prosince 2024.

Jak rezervovat pobyt v našich apartmánech?

Při výběru rezervace nejprve zvolte požadované datum zahájení pobytu a datum ukončení pobytu. Následně se zobrazí pouze ubytování k dispozici ve zvoleném termínu. Po výběru apartmánu klikněte na tlačítko “Rezervovat” a vyplňte požadované údaje. Do poznámky rezervace prosím uveďte způsob uhrazení pobytu (hotově, bezhotovostním převodem nebo srážkou ze mzdy). Shrnutí rezervace obdržíte na e-mail, který jste uvedli při rezervaci. Veškeré rezervace schvaluje ZO OSŽ DKV Praha (oznámení o schválení či zrušení obdržíte e-mailem). Vytvořením rezervace souhlasíte s ubytovacími podmínkami.

Co byste měli vědět před zahájením pobytu?

Po obdržení schválení rezervace je nutné kontaktovat paní Gabrielu Špárovou (tel.: 725 082 117). Všichni hosté musí mít s sebou před odjezdem v tištěné nebo elektronické podobě platný “Poukaz k pobytu”. Dva dny před samotným pobytem je nutné telefonicky kontaktovat správce apartmánu. Více informací o jednotlivých apartmánech naleznete zde nebo v kanceláři ZO OSŽ DKV Praha.

Fotogalerie Apartmán Lipno A5_18

Fotografie se připravují, děkujeme za pochopení.

Fotogalerie Benecko

Fotogalerie Harrachov K21

Fotogalerie Harrachov K22

Fotogalerie Rokytnice nad Jizerou

Fotografie se připravují, děkujeme za pochopení.

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat