Jak vypadají naše apartmány v Rokytnici nad Jizerou?

Avatar photo
OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Naše apartmány se nachází v druhém patře apartmánového domu v Rokytnici nad Jizerou č.p. 660. Ubytování v apartmánu je možné v den začátku pobytu v čase od 10:00 do 16:00. Po telefonické domluvě se správcem objektu (tel.: 725 082 117) je možný individuální check-in (přihlášení) i check-out (odhlášení). 

Po příchodu do budovy naleznete apartmány za dveřmi číslo K21 a K22. Apartmány jsou kompletně vybaveny včetně úklidových pomůcek. V předsíních apartmánů se nachází prostorná skříň pro vaše oděvy a obuv a praktický věšák. Obývací část pokoje má k dispozici plně zařízený kuchyňský kout s jídelním stolem, konferenčním stolkem a TV. Apartmány jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ke každému apartmánu náleží balkon s menším posezením a výhledem na krkonošské lesy. Lůžkoviny si hosté zajišťují sami.

V apartmánech platí přísný zákaz kouření a domácích mazlíčků. Dále vás prosíme, abyste v apartmánech vzhledem k velikosti oken a srážející se vlhkosti dostatečně větrali. Na konci pobytu ukliďte celý apartmán, vypněte elektrické přístroje a zavřete okna. Klíče vraťte správci objektu. Ubytovací podmínky pro apartmány v Rokytnici nad Jizerou naleznete zde. Děkujeme!

Fotografie apartmánů se připravují

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat