Babylon 2023 – online rezervace spuštěny

Avatar photo
ZO OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Nová sezóna rekreací na oblíbeném Babylonu se blíží! Online rezervace byly spuštěny 6. března 2023 v 12:00. Jako již tradičně se mohou zájemci o ubytování zarezervovat přímo zde na webových stránkách. První možný termín rezervace je od 27. května 2023. Poslední termín ubytování je 23. září 2023. Berte prosím na vědomí, že ubytování je k dispozici v týdenních intervalech, tzn. od soboty do soboty (pobyt může být ukončen dříve na základě předchozí domluvy se správcem objektu). 

Jak rezervovat pobyt na Babylonu?

Při výběru rezervace nejprve zvolte požadované datum zahájení pobytu (vždy sobota) a datum ukončení pobytu (opět sobota). Následně se vám zobrazí pouze volné ubytování, které je ve zvoleném termínu k dispozici. Dostupné chatky jsou očíslovány. Plán celého areálu naleznete zde

Po výběru chatky klikněte na tlačítko „Rezervovat“ a vyplňte požadované údaje včetně e-mailu. Do poznámky rezervace prosím uveďte způsob uhrazení pobytu (hotově, bezhotovostním převodem nebo srážkou ze mzdy). Shrnutí rezervace obdržíte na e-mail, který jste uvedli při rezervaci. Veškeré rezervace schvaluje ZO OSŽ DKV Praha (oznámení o schválení či zrušení opět obdržíte e-mailem).

OSŽ DKV Praha

Co byste měli vědět před zahájením pobytu?

Rekreační zařízení Babylon se nachází na adrese Trhanov – rybník Šnajberk. V areálu je k dispozici 7 plně vybavených chatek s vlastním sociálním zařízením. Ke každé chatce náleží bezplatné parkovací místo přímo u areálu.

Nástup rekreace je vždy v sobotu od 13:00 do 16:00 a standardní ukončení pobytu je opět v sobotu od 8:00 do 10:00. Po tuto dobu bude přítomen i správce RZ (tel.: 732 305 206). 

Chatky jsou vybaveny kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, remoskou, ledničkou, jídelním stolem a pohovkou. V podkroví jsou k dispozici 4 lůžka, komoda a věšák. Každá chatka disponuje zastřešenou terasou s menším venkovním posezením. Lůžkoviny budete mít po příchodu připraveny na stole. Nepoužité prosím vraťte správci objektu.

Rekreanti mohou navíc využívat bezplatně tenisový kurt, stolní tenis a venkovní gril. V areálu rekreačního zařízení je pro připojení k internetu Wi-Fi zdarma. Domácí mazlíčci jsou povoleni. V chatkách platí přísný zákaz kouření.

Po příjezdu si zkontrolujte stav elektroměru a stav inventáře. Spotřebovanou elektrickou energii zaplatíte při odjezdu správci v hotovosti, předáte mu klíče a kompletně uklizenou chatku. 

Ubytovací podmínky pro rekreační zařízení Babylon naleznete zde. Děkujeme!

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat