Babylon 2022 – online rezervace spuštěny

Avatar photo
OSŽ DKV Praha
foto: www.endlessworks.cz

Rezervace pro rekreační zařízení Babylon byly spuštěny 10. dubna 2022 v 12:00. Zájemci o ubytování se mohou zarezervovat přímo zde na webových stránkách. Ubytování je k dispozici vždy v týdenních intervalech, tzn. od soboty do soboty (pobyt může být ukončen dříve na základě předchozí domluvy se správcem objektu). První termín možného ubytování je 28. května 2022 a poslední termín pro zahájení pobytu je 27. srpna 2022. Rezervovat si můžete libovolnou chatku z nabídky dle dostupnosti.

Jak rezervovat pobyt na rekreačním zařízení Babylon?

Při výběru rezervace nejprve zvolte požadované datum zahájení pobytu (vždy sobota) a datum ukončení pobytu (opět sobota). Následně se zobrazí pouze ubytování k dispozici ve zvoleném termínu. Dostupné chatky jsou očíslovány. Plán celého areálu naleznete zde. Po výběru chatky klikněte na tlačítko “Rezervovat” a vyplňte požadované údaje. Do poznámky rezervace prosím uveďte způsob uhrazení pobytu (hotově, bezhotovostním převodem nebo srážkou ze mzdy). Shrnutí rezervace obdržíte na e-mail, který jste uvedli při rezervaci. Veškeré rezervace schvaluje OSŽ DKV Praha (oznámení o schválení či zrušení obdržíte e-mailem).

OSŽ DKV Praha

Co byste měli vědět před zahájením pobytu?

Rekreační zařízení Babylon se nachází na adrese Trhanov – rybník Šnajberk. V areálu je k dispozici sedm plně vybavených chatek s vlastním sociálním zařízením. Nástup rekreace je vždy v sobotu od 13:00 do 16:00 a standardní ukončení pobytu je opět v sobotu od 8:00 do 10:00. Po tuto dobu bude přítomen i správce RZ (tel.: 732 305 206). Ke každé chatce náleží bezplatné parkovací místo přímo u areálu.

Chatky jsou vybaveny kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, remoskou, ledničkou, jídelním stolem a pohovkou. V podkroví jsou k dispozici čtyři lůžka, komoda a věšák. Každá chatka disponuje zastřešenou terasou s menším venkovním posezením. Rekreanti mohou využívat bezplatně tenisový kurt, stolní tenis a venkovní gril. V areálu rekreačního zařízení je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení k internetu. Vaše lůžkoviny budete mít po příchodu připraveny na stole. Nepoužité prosím vraťte správci objektu.

OSŽ DKV Praha

V chatkách platí přísný zákaz kouření a domácí mazlíčci jsou zde povoleni. Po příjezdu si zkontrolujte stav elektroměru a stav inventáře. Spotřebovanou elektrickou energii zaplatí rekreant správci v hotovosti při odjezdu, chatku kompletně uklidí a klíče předá opět správci. Ubytovací podmínky pro rekreační zařízení Babylon naleznete zde. Děkujeme!

zdroj: vlastní

Mohlo by vás zajímat